לא לחינם נאמר כי תמונה אחת שווה לאלף מילים. באמצעות תמונה קטנה, איכותית ומושקעת אפשר לבטא רק מיוחד שלא ניתן לתארו במילים. צלם חתונות מקצועי אכן יודע "לתפוס" את הרגע הזה. זו יכולה להיות הטבעת של הכלה, המבט של החתן כשהוא רוכן לעבר כלתו בחופה או האחיין הקטן הטועם את טעמו של העוף בפעם הראשונה. ללא ספק, הצלם הוא המתעד העיקרי של אירוע מרגש כמו חתונה. בלעדיו לא יוכלו בני הזוג להיזכר ברגעים המאושרים בחייהם.

להקפיא את הרגע

וזה בדיוק היופי של צילום תמונות סטילס. צלם סטילס לחתונה הוא איש מקצוע מבוקש אשר יוצר את אלבום החתונות המושקע המועבר בסופו של דבר מאב לבנו. משום כך, הבחירה של צלם תמונות סטילס נעשית בקפידה. אם אתם חדשים בתחום החתונות והצילומים, הטיפים האלה יעזרו לכם להתמצא בשטח:

  • מתאימים את חבילת הצילום – היום ניתן לבחור חבילות צילום לחתונה הכוללות שירותים שונים כמו צילומי סטילס, וידאו ועוד. ודאו כי אתם בוחרים בחבילה המתאימה לתקציב שהצבתם לעצמכם.
  • להתרשם מתיק העבודות – הצלם צריך בראש ובראשונה למצוא חן בעיניכם, החתן והכלה העתידיים. משום כך, אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר של הצלם ולצפות בתיק העבודות. שם יופיעו הצילומים השונים שהוא ביצע לחתונות. האם התמונות הן בסגנון שלכם? הם הצלם "תופס" את הרגעים המתאימים?
  • לברר לגבי הצעת המחיר – זו לא בושה לברר כמה זה עולה. להיפך, הצעת המחיר מעידה על רצינות והגינות. משום כך, כדאי לבחור בבעלי מקצוע המציעים חבילות במחירים טובים, אם כי לא מחירים נמוכים מדיי. זאת משום שדווקא המחירים הנמוכים עלולים להעיד על חוסר מקצועיות. כמו כן, כדאי לברר אם מחיר הנסיעות כלול במחיר של שירותי הצלם.
  • בודקים לגבי הביטוח – באופן טבעי, אתם דואגים לשלומם של היקרים לכם ולשלומו של הצלם עצמו. אמנם הצלם אינו עוסק במקצוע מסוכן כמו הבנאי או החשמלאי, אך אם אתם רוצים להיות רגועים תוכלו לברר אם הוא כולל ביטוח צד ג.

בוחרים את החבילה המתאימה

היום כל צלם כמעט מציע חבילות צילום לחתונה. החבילות האלה כוללות את השירותים הרגילים – תמונות סטילס או סרטוני וידאו בתוספת גימיקים שונים כמו תמונות החתן והכלה על קנבס או סרטון וידאו מקורי. בני הזוג יכולים לבחור את החבילה המתאימה להם – תוך התחשבות בתקציב ובטעם האישי שלהם. ישנם בני זוג רגועים שאוהבים להסתפק במועט, והם יבחרו את החבילה הסטנדרטית ביותר. בני זוג אחרים ירצו להנציח את האירוע שלהם, ויבחרו בחבילה הגדולה ביותר הכוללת גימיקים שונים.

צריך שניים לתמונה

אחד הנושאים המובילים בכל חתונה הוא צילומי זוגיות. לפני שמצטלמים עם כל החברים באולם הגדול, מעוניינים בני הזוג למעט פרטיות – רק הם והצלם. בצילומי זוגיות השמים הם הגבול, כי בני הזוג עצמם בוחרים היכן להצטלם  בחיק הטבע, על רקע עיר סואנת או אולי במשהו בין לבין – פארק עירוני הכולל בתים מצד אחד ומדשאות מן העבר השני. צלם מנוסה ומקצועי יודע לצלם את הרגעים הנכונים, מבטי האהבה בין בני הזוג שלא ניתן לבטא במילים ומתעד אותם באמצעות המצלמה הקטנה שלו.

צלם החתונות שיעשה לכם את האירוע

אדריאן סבל הוא צלם מקצועי ומנוסה המעניק לכם ערך מוסף. כי מבעד לעדשת המצלמה מצוי אדם אנרגטי וחמים שרוצה לעזור לזוג המתחתנים לתעד את הרגעים המאושרים בחייהם. אז גם אם אתם לא אוהבים להצטלם ובדרך כלל לא יוצאים טוב בתמונות, דעו כי אדריאן וצוות הצלמים שלו תמיד ימצאו את הזווית הנכונה שבה אתם נמצאים במיטבכם.

20 News

20 News