צפוי לפתוח. ורמוט מול ב"ש בעונה שעברה. צילום: מכבי חיפה
צפוי לפתוח. ורמוט מול ב"ש בעונה שעברה. צילום: מכבי חיפה

 

גילי ורמוט החליט לדחות את ההצעה להצטרף לבית״ר ירושלים. ורמוט רוצה להישאר במכבי חיפה לפחות עד לסיום העונה ולמרות הרצון שלו לחזור ולשתף פעולה עם איתי שכטר, האפשרות להגיע לירושלים נראית כעת קלושה ביותר. במכבי חיפה לא יערימו קשיים על שחרורו של הקשר אולם אין להם כוונה להשתתף בשכרו אם יעזוב, ולאלי טביב אין רצון לשלם לקשר את החוזה הגבוה שיש לו בחיפה מה שהופך את האפשרות למעבר של ורמוט לבית וגן ללא ריאלית.

בינתיים בית״ר ממתינה לתשובות מהסוכנים בנוגע להגעתם של בלם וקשר זרים שאלי טביב עוקב אחריהם בתקופה אחרונה באמצעות קלטות שקיבל. אלי אוחנה מפעיל לחץ גדול על טביב להשקיע בשחקנים איכותיים מתוך תקווה שרכש כזה יכול להוביל את המועדון לאליפות. בעקבות ההחלטה המקצועית שקונטה לא ישחק כבלם, מזרזים כעת במועדון את החתמתו של בלם טבעי. אופיר קריאף ששוחרר מעירוני קרית שמונה רוצה לשוב למועדון, ההחלטה בנושא קריאף תהיה רק אחרי שראשי המועדון יבחנו את האופציות של הזרים.

בית״ר ירושלים תצא לקרית שמונה כבר מחר למשחק שייערך בשבת, עבור בני בן זקן מדובר במפגש מיוחד מול הקבוצה בה בילה את רוב הקריירה שלו כשחקן. המאמן בן זקן אמר לקראת המשחק: ״בעונה כזו כל משחק הוא משחק משמעותי מאוד. הטבלה כרגע לא רלוונטית, הכיוון חיובי והקבוצה תשתפר בהמשך. מצפה לנו משחק קשה דווקא בגלל התוצאות האחרונות של קרית שמונה״.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20