קשטן, אוחנה ואוואט. צילום: פלאש90 ואתר UEFA

 

בהמשך להחלטת הנהלת ההתאחדות לכדורגל על הקמת פורום מקצועי שתפקידו קידום הכדורגל הישראלי, יישום המלצות הוועדה ואיוש בעלי תפקידים בנבחרת ישראל, גיבשו יו"ר ההתאחדות עופר עיני ויו"ר הפורום הנבחר אלי אוחנה את הרכב החברים בו.

לאלי אוחנה יצטרפו מאמן נבחרת ישראל לשעבר דרור קשטן, חבר הנהלת ההתאחדות עו"ד מורן מאירי, שוער נבחרת ישראל וקפטן הנבחרת בעבר דודו אוואט וד"ר איציק בן מלך. הוועדה תקיים ישיבה ראשונה במהלך השבוע הבא.

עופר עיני: "אני מבקש להודות לכל מי שהסכים לתרום מזמנו לטובת קידום הכדורגל שלנו ומברך על הרכב הפורום. החברים בפורום מביאים אתם ניסיון עצום, היכרות עמוקה ורבת שנים של הכדורגל הישראלי ומעל לכל רצון להמשיך ולעשות ככל יכולתם לטובת הצלחת נבחרות ישראל, ההתאחדות והכדורגל. מלאכה רבה לפניהם ואני מתחייב לסייע ככל שאדרש".

אלי אוחנה: "עופר ואני השקענו שעות רבות בחשיבה על האנשים הנכונים והמחויבים למשימה ואין לי ספק כי כל אחד מחברי הפורום נחוש לעשות כל שביכולתו לטובת קידום ופיתוח הכדורגל הישראלי. כולנו נכונים לעבוד באינטנסיביות, ביעילות ובאופן אחראי כדי שהענף ייצא נשכר. יש בפורום הזה שילוב של שחקני עבר, מאמנים, חברי הנהלה ואנשי חינוך ומדע, ולטעמי זה יוצר תמהיל נכון ומבטיח".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם