גיוס תרומות חסר תקדים עבור משפחת שבח: שעות לאחר פיגוע הירי סמוך לחוות גלעד, נפתחה עבור משפחתו קרן סיוע. נכון לכתיבת שורות אלו, 48 שעות לאחר הפיגוע, למעלה מ-410 אלף ש"ח כבר גויסו לטובת המשפחה. הרב רזיאל הותיר אחריו אשה ושישה ילדים, הצעיר מביניהם בן עשרה חודשים.

באתר CauseMatch, בו הושקה הקרן, נכתב: "מיותר לציין כי בהירצחותו הפתאומית הוא הותיר את אלמנתו ו-6 ילדיו קטנים ללא אבא, וללא מפרנס. לנו יש את הזכות לתמוך במשפחה בפן הכלכלי ולהקל ולו במעט את תחושת החוסר אונים, ובעזרת ה' לא נדע עוד צרות בעם ישראל".  לפי הכתוב באתר גיוס ההמונים, כל התרומות יועברו ישירות למשפחה כשגם הנהלת האתר הודיעה כי לא תגבה עמלות על גיוס ההמונים.

אחד התורמים כתב: "מחזקים את ידיכם ומקווים שתצליחו לצאת מהאסון הנורא הזה ושנזכה לחסל את המחבלים במהרה". גולש אחר, גבע ראפ, כתב: "רק שנדע, שמדינת ישראל בחסדה דואגת לכל. ובכז תרומת חיזוק, לענ צדיק וחסיד .. קדוש כבר בחייו". אבישי דגן, כתב: "משפ׳ שבח היקרה. ליבנו איתכם! משתתפים בצער הגדול. מקווים שהחיבוק החם מעם ישראל, יקל ולו מעט עליכם".

בראיון לתכנית "לפני כולם", אמר אביו של רזיאל הי"ד, משה שבח: "כבני אדם מאמינים, ההתמודדות היא קשה אבל אנחנו מאמינים שזה יד הגורל ומה שהקב"ה עושה אנחנו מאמינים בדרכו".

משה סיפר על בנו ועל התכונות שאפיינו אותו: "בני רזיאל היה משקיע הכל בחסד, אהבת הבריות, כל מי שהיה נפגש איתו מספר עליו. הגיעו אנשים שהתוודעו אליו במקרים פשוטים כמו טרמפ למשל ודמותו נחרטה בליבם והם הגיעו לכאן לשבעה, הוא עשה כל מה שיכל לעשות לחסד לאנשים".