בעקבות פגישה שנערכה בין ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ויו"ר חברת חשמל יפתח רונטל, הודיע רוזנטל כי החברה תפעל לקדם תכניות פיתוח לשיפור והתאמת רשת החשמל לגידול הצפוי ביהודה ושומרון. במהלך הפגישה הציג דגן יחד עם הצוות המקצועי של אגף הנדסה במועצה האזורית שומרון בפני רונטל ואנשיו את הגידול הצפוי בשומרון. על פי תחזיות הגידול בתעשייה יעמוד עד 2025 על 270% והגידול בבתי אב יעמוד על 34%. יו"ר חברת חשמל הנחה את מנהל המחוז לסיים הכנת תכנית אב שתותאם לגידול הצפוי לטובת התושבים.

תשתית החשמל ביו"ש תורחב. ארכיון. צילום: פלאש 90
תשתית החשמל ביו"ש תורחב. ארכיון. צילום: פלאש 90

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך על ההתגייסות המהירה של חברת חשמל והעומד בראשה ואמר: "זוהי בשורה לתושבים. נושא החשמל והפסקות החשמל הוא נושא שמטריד את התושבים. אנחנו שמחים שיו"ר חברת חשמל רואה את ההיערכות לגידול הצפוי כיעד חשוב והתגייס מייד לשפר את תשתיות חברת חשמל".
אלוף במיל' יפתח רון טל יו"ר חברת החשמל: "התרשמתי מאוד מקצב הגידול והפיתוח של המועצה, ומשיתוף הפעולה עם הצוות המוביל שלה, בראשותו של יוסי דגן. חברת החשמל מחוייבת לאספקת חשמל סדירה ואיכותית לתושבי המועצה . הנחיתי את הצוות המקצועי לפעול בהקדם לקידום תכניות עבודה".

טל מאיר

טל מאיר

כתבת ערוץ 20 לענייני התיישבות