באמצעות לחיצה על פונקציית השבת המובנית במקררים המקרר עובר למצב שבת (עד 72 שעות ) ומבטל את הפונקציות לדוגמה של Ice Maker, מזיגת מים, נטרול ריחות, הגברת פעילות המנוע בעת פתיחת דלתות, תאורה אוטומטית בעת הפתיחה וכו'. מקררים אלו מתווספים למקררי LG בעלי פונקציית שבת מובנת הקיימים בשוק מסדרות מקפיא עליון, מקפיא תחתון ושלוש דלתות.

צילום: יח"צ חו"ל

 

הסדרה כוללת גם את מקררי הפרמיום בטכנולוגית InstaView החדשנית והייחודית ל-LG הכוללים דלת שהופכת שקופה בנקישה כפולה, המאפשרת לראות את פנים המקרר מבלי לפתוח אותו ובכך למנוע איבוד של כ- 41% מהאוויר הקר של המקרר, וכן  את מקררי Door-In-Door , בעלי דלת כפולה המאפשרים גישה מהירה למוצרים בשימוש תדיר, שמירה על טריות המזון לזמן רב יותר לצד חסכון באנרגיה.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

הדגמים החדשים כוללים עיצוב יוקרתי והופכים את המקרר ממכשיר פונקציונאלי לרהיט המוסיף נופך עיצובי ייחודי למטבח בו הוא נמצא. בנוסף, הצרכן יכול לשלוט במקרר באמצעות הטלפון החכם, גם כשהוא מחוץ לבית.

המקררים מהסדרה החדשה בעלי מדחס לינארי, רכיב הליבה של מערכת הקירור. למדחס הלינארי מספר רב של יתרונות החל מ-10 שנות אחריות ועד לחסכון באנרגיה ושמירה על טריות בזכות הורדת תנודות הטמפ' במקרר.

מחיר מומלץ לצרכן למקררי 4 דלתות : החל מ9,990 ₪. המקררים מגיעים בצבע נירוסטה ונירוסטה מוברשת.

ניתן לרכוש ברשת טרקלין כהלכה, טרקלין חשמל וברשתות וחנויות החשמל המובחרות ברחבי הארץ.  

מערכת על המדף

מערכת על המדף