עכשיו זה סופי, וביממה הקרובה זה יהפוך לרשמי. ניימאר עוזב את ברצלונה. המועדון הספרדי אישר היום (ד') שהכוכב הברזילאי ביקש הבוקר לעזוב. ניימאר, שעבר אתמול את הבדיקות הרפואיות בקטאר וחתם על החוזה שמוערך ב-30 מיליון יורו לעונה בקבוצת פריס סן ז'רמן, הגיע לברצלונה לפגישה עם נשיא המועדון וביקש רשמית לראשונה שחרור לטובת פריס סן ז'רמן.

ניימאר בדרך לפגישה במחנה האימונים של ברצלונה, הבוקר. צילום: רויטרס
ניימאר בדרך לברצלונה הפעם האחרונה כשחקן הקבוצה, הבוקר. צילום: רויטרס

 

באתר הרשמי של ברצלונה נכתב בסיום הפגישה: "לפני תחילת האימונים ניימאר הודיע לנשיא על רצונו לעזוב את הקבוצה ולכן הוא קיבל אישור להשתחרר מהאימון כדי לטפל בעתידו. המועדון הודיע לניימאר ואנשיו שזו הפרת חוזה ופריס תצטרך לשלם את סעיף השחרור במלואו כדי לרכוש אותו״.

העסקה היקרה ביותר בהיסטוריה תסתיים ביממה הקרובה כאשר הצרפתים מנסים לשכנע את ברצלונה לקבל שחקנים כחלק מהעסקה כדי לא לשלם 222 מיליון יורו ולהפר את חוקי הפייר פליי של אופ״א. ברתומאו, נשיא ברצלונה, רוצה להרגיע גם את האוהדים ולהנחית כוכב גדול. ברצלונה מעוניינת בעוסמאן דמבלה הקיצוני הצרפתי של בורוסיה דורטמונד, פיליפה קוטיניו מליברפול ואנטואן גריזמן מאתלטיקו מדריד.

בקרוב בכחול של פ.ס.ז'. ניימאר. צילום: רויטרס
בקרוב בכחול של פ.ס.ז'. ניימאר. צילום: רויטרס

 

בינתיים ברצלונה לפחות כלפי חוץ משדרת שאינה רוצה שחקנים מפריס סן ז'רמן אולם יתכן ובסופו של דבר תצרף שחקן או שניים מהצרפתים.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20