לא ישלם את הסכומים של אלונה ושחר. אלי טביב. צילום: יונתן סינדל/פלאש90
תופס פיקוד, שוב. אלי טביב. צילום: יונתן סינדל/פלאש90

 

בעקבות הביקורת הרבה על ההרכב וניהול המשחק של בני בן זקן, החליט אלי טביב להתערב ולקבל מספר החלטות בנוגע למערך, להרכב ולהצבת השחקנים במשחק החוץ מול הפועל עכו במוצאי שבת. הבעלים של בית״ר ירושלים הביע את את אכזבתו מניהול המשחק נגד הפועל באר שבע, ולמרות שהיה מרוצה מהתיקו 2-2 בסיום, טביב לא אהב את ההתנהלות של המאמן. לכן נערכה שיחת ההבהרה שערך אלי אוחנה עם בן זקן השבוע, ולכן טביב החליט להיות מעורב הרבה יותר לקראת המשחק מחר.

לפני המשחק נגד הפועל באר שבע, הציע בן זקן את ההרכב והמערך, טביב לא גילה מעורבות רבה ונתן למאמן יד חופשית, יחסית, בניהול המשחק. בעקבות האכזבה שלו ושל אוחנה מניהול המשחק החליט טביב על כמה שינויים לקראת המשחק בעכו. עידן ורד עדיין לא בריא לגמרי ולכן לא יהיה בסגל, וגם לא חן עזרא שנפצע נגד האלופה ואינו כשיר. טביב מתכנן להעלות את יעקב בריהון בהרכב הראשון ולהחזיר את אנטואן קונטה לעמדת הבלם אחרי הרחקתו של סירושטיין. פול אדגר, השחקן שטביב מעריך ומנסה לדחוף כמה שיותר, יחזור לספסל.

בני בן זקן ויוסי בניון במסיבת העיתונאים. צילום: משה בוקר
בני בן זקן המאכזב ויוסי בניון המאוכזב. צילום: משה בוקר

 

טביב יהיה מעורב גם בניהול המשחק בעכו. הוא יעביר למאמן הנחיות באמצעות איש קשר במחצית ובמהלך המשחק כולו. יוסי בניון ייאלץ להישאר על הספסל גם בעכו. למרות חסרונם של ורד ועזרא, בניון לא בהרכב. השחקן הוותיק ראה גם בשבוע שעבר נגד באר שבע את המאמן מכניס את חן דילמוני ומחזיר אותו לספסל, והוא לא אוהב את ההתנהלות של המועדון. שחקנים רבים בקבוצה אומרים כי השיקולים בנוגע לבניון אינם מקצועיים ואת ההחלטות בנוגע לשילובו ובעיקר אי שילובו במשחקים מקבל הבעלים אלי טביב.

בינתיים בניון שותק. הוא עצבני, הוא מאוכזב מההתנהלות של המועדון כלפיו אבל הוא שומר על שתיקה. בניון ימתין לראות האם יקבל בעכו דקות וכמה, ויקבל החלטות בשבועות הקרובים בנוגע לעתידו. בכל מקרה הוא לא מתכוון לפרוש למרות שבהתאחדות לכדורגל היו שהעלו את האפשרות שהוא יפרוש וימונה מיד למנהל מקצועי של הנבחרת הלאומית. שחקנים בבית״ר ירושלים אומרים כי בני בן זקן מתקשה לקבל החלטות בנוגע לשילובו של בניון בגלל מעורבותו של הבעלים בנושא בניון.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20