בני ברק: רשימה על מפלגתית המאגדת בתוכה את כל תושבי העיר: חילוניים, חרדים, דתיים לאומים, ספרדים ואשכנזים תתמודד לראשונה מזה 15 שנים למועצת העיר.

חברי הרשימה העל מפלגתית בבני ברק

שנים רבות לא התמודדה רשימה כלל ישראלית למועצת העיר בני ברק, ויהדות התורה וש"ס חילקו בינן לבין עצמן את המקומות במועצת העיר. כעת, לראשונה, צפויה רשימה מעין זו להתמודד למועצה וגם להיבחר. על פי סקרי עומק שפורסמו, הרשימה תזכה בשלושה מושבים במועצת העיר.

מי שעמל על גיבוש הרשימה הוא יו"ר הליכוד בבני ברק, יעקב וידר, הפועל כבר שנים כדי לסייע למיעוט הציוני שקיים בעיר ונאבק על מקומו. בין השאר יזם וידר את טקס האזכרה לחללי צה"ל שקבורים בבני ברק וכן הצליח, יחד עם חברי הרשימה, למנוע את סגירתה של אולפנת "צביה" הדתית לאומית בבני ברק שראשי העיר ביקשו לסגור אותה.

יעקב וידר: "העסקנים דואגים למקורבים ואנחנו דואגים לתושבים. יש 27 חברים במועצת העיר, מי מהם מייצג את הציבור? אף אחד. בבחירות האחרונות לכנסת הצביעו כ-10,000 תושבים למפלגות הציוניות, ואני בטוח שכולם יבינו את החשיבות ויבואו לבחור, כי זה או אנחנו או הם".

יועץ סגן שר החינוך לשעבר, אודי טנא, הצפוי להיות משובץ במקום השני ברשימה: "מדובר ביום חג בו כלל הזרמים הציוניים מתאחדים יחד. כיפה שחורה ישראלית ליד כיפה סרוגה ציונית יפעלו יחד בעזרת ה' במועצת העיר כדי להילחם למען כלל צרכי הציבור הדתי-חרדי ישראלי-מסורתי וחילוני בעיר. מדובר באיחוד מרגש שצפוי לעורר מהפכה לה מחכים בעיר שנים רבות".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20