לפני 20-30 שנה זה היה נשמע קצת מוזר אם היינו אומרים לכם שוועד בית של בניין מגורים היה משלם לחברה חיצונית שתבצע את הניקיון והאחזקה בבניין. גם במשרדים שירות זה לא היה נפוץ כל כך לפני כמה עשורים וכי רק העשירים ביותר יכלו להרשות לעצמם לשלם למישהו אחר כדי לבצע את עבודת הניקיון והאחזקה של המשרד. כיום מדובר בשירות נפוץ שיש כמעט בכל אזור בארץ ואין כמעט בניינים שלא מנוהלים ומתוחזקים על ידי חברה חיצונית או לכל הפחות: נציגיה מנקים את הבניין עבור הדיירים.

שירותיה של חברת ניקיון בנתניה:

אם יש לכם בית פרטי, דירה בבניין מגורים או משרדים באזור נתניה תוכלו ליהנות משירותיה של חברת ניקיון בנתניה. שירותים אלה כוללים ניקיון בהתאם לצרכי הלקוח, החל משטיפת מרצפות, מכונות פוליש, ניקוי פנלים, הסרת כתמים קשים, הכנות של הבית לפסח, ניקיון שוטף של הבניין/המשרד וכו'.

ניקיון משרדים בנתניה – צריך או לא צריך?

אם יש לכם משרד בנתניה אתם וודאי תזדקקו לשירותי ניקיון משרדים בנתניה. כיום שירות זה מאוד פופולרי בכל חלקי הארץ וגם באזור נתניה משום שמדובר לא רק בנוחות שלכם ושל העובדים שלכם אלא גם לרושם הראשוני של הלקוח. לקוח המגיע לפגישה אצלכם במשרד יקבל את הרושם שלו עליכם מאיך שהמשרד שלכם נראה ואיך שהתייחסו אליו במשרד שלכם. אתם יכולים לדאוג לתת לו שירות ואירוח אדיב ומכובד אולם ניקיון הוא משהו שכדאי לתת לחברת ניקיון לטפל בו באופן שוטף. ככל שהחברה גדולה יותר ויש יותר פעילות ואנשים במשרד כך תזדקקו לשירותי ניקיון תכופים יותר ובהתאם לכך תוכלו להרכיב את חבילת הניקיון שלכם.

האם ניקיון המשרדים נפוץ בעוד מקומות בארץ?

שירותי ניקיון משרדים נפוצים בעוד מקומות גם באזור המרכז וגם בכל רחבי הארץ. ניקיון משרדים במרכז יכלול שירותי ניקיון של הלובי, של חללי המשרד, של המטבחון, חדרי השירותים ועוד. במשרדים גדולים ייתכן ותזדקקו למכונת פוליש להברקת המרצפות, ניקיון הלובי, חדר המעלית, חדרי המדרגות ועוד.

אילו עוד שירותים מספקות חברות ניקיון?

מרבית חברות הניקיון היום מספקות גם שירותי ניהול ואחזקת מבנים במרכז. שירותים אלה כוללים כל מה שצריך כדי לתחזק בניין מגורים או בניין משרדים במרכז, החל מאנשי מקצוע, עובדי ניקיון, ביצוע עבודות שיפוצים, עבודות גינון ועוד.

חברת קלין סרוויס היא אחת מחברות הניקיון המובילות באזור המרכז ותשמח לספק גם לכם שירותי ניקיון ואחזקת מבנים. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם מקומונט השרון – חדשות השרון.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20