אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, בית״ר ירושלים תשחק בעונה הבאה במוקדמות הליגה האירופית. שער דרמטי של עידן ורד בדקה ה-94 העניק לבית״ר ירושלים ניצחון גדול 1-2 על מכבי פתח תקוה, בזכותה החליפה אותה בית"ר במקום השלישי בטבלה.

קובי רפואה הפתיע את שרון מימר ושיחק במערך התקפי. מכבי פתח תקוה הייתה טובה והגיעה למצבים רבים אך זו דווקא בית״ר עלתה ליתרון מוקדם אחרי 6 דקות. רואדה שלח את הכדור לרשת מבעיטה חופשית ושלח מסר לאלי טביב שצפה בו מתא הכבוד לשדרג את ההצעה שהגיש לו כדי שיישאר בירושלים. גיא מלמד לא נתן לאוהדים בטדי הרבה זמן לחגוג וכבר בדקה ה-10 הוא נגח מקרוב ואיזן את התוצאה.

סידר לבית"ר ניצחון בדקה ה-94. עידן ורד. צילום: משה אשכנזי, עמוד הפייסבוק של בית"ר ירושלים
סידר לבית"ר ניצחון בדקה ה-94. עידן ורד. צילום: משה אשכנזי, עמוד הפייסבוק של בית"ר י-ם

 

במחצית השנייה נדמה היה ששתי הקבוצות יהיו מרוצות מתיקו. שרון מימר הוציא את שכטר שהחמיץ פנדל בדקה ה-35 וקובי רפואה כבר ראה את הנקודה הראשונה אחרי שישה הפסדים רצופים. לרוע מזלו חוסר ריכוז בהגנה של קבוצתו במצב נייח שקיבלה בית"ר בשניות האחרונות, סידר לעידן ורד את השער השני שככל הנראה יוביל את בית״ר ירושלים לאירופה.

בסיום המשחק חגגו שחקני בית״ר דקות ארוכות על הדשא. איתי שכטר לא אהב את החילוף שלו, סימן על כך למאמן ואף סינן קללה לעברו של מימר שהתעלם מהתנהגותו של החלוץ והמשיך להביט על המשחק. שכטר התיישב על הספסל ובסיום הצטרף לחגיגות עם חבריו על הדשא. שרון מימר ייאלץ לקבל החלטה האם הוא מבליג לשכטר על התנהגותו או שהמאמן יעניש את החלוץ בהתאם.

תמונת המצב כעת כאשר נותרו 4 מחזורים לסיום העונה: בית״ר ירושלים במקום השלישי עם 50 נקודות, מכבי פתח תקוה רביעית עם 48 נקודות, בני סכנין עם 45 נקודות במקום החמישי ומכבי חיפה שישית עם 44 נקודות.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20