אומרים שהמבחן הכי טוב להצלחה הוא מבחן הזמן, בדיוק בגלל זה יצאנו לבדוק את סניף "קפה גן סיפור" הכשר למהדרין בירושלים, כשלושה חודשים לאחר פתיחתו בלוקיישן הכי ירושלמי שיש – גן סאקר. אז למרות שמדובר במעוז דייטים לוהט, ניתן למצוא בין קהל הלקוחות גם הורים וילדים שנהנים מהקונספט הייחודי של המקום.

משמונה בבוקר ועד חצות. צילום: לינה מיארה

 

המסעדה כשרה למהדרין בהשגחת הרבנות ירושלים ובד"ץ בית יוסף ומציעה תפריט עשיר וססגוני למבוגרים, לצד חווית אירוח מותאמת לילדים, הכוללת מלבד תפריט ילדים בלעדי גם ערכות ציור, כלי הגשה שעוצבו במיוחד, אירועי שעת סיפור ועוד.

את מיקומה של המסעדה אי אפשר לפספס, במיוחד בשעות הלילה עם כל הקונסטרוקציה בכניסה והתאורה יוצאת הדופן, אך גם בשעות היום המקום שוקק ומציע ארוחות חלביות לאורך היום באווירה פסטורלית. למעשה המסעדה פתוחה מדי יום משמונה בבוקר ועד חצות, ארוחות הבוקר מוגשות עד 12:30 ומהשעה אחת ניתן ליהנות מתפריט חלבי/דגים מוקפד שיצר השף טל גולסטני.

קשה לפספס. צילום: יח"צ

 

ומה עם הילדים?

בקפה גן סיפור, זוכים הילדים ליחס מיוחד המתבטא בתפריט ילדים עשיר ומנות בהשראת סיפורי ילדים נבחרים כמו "סלט נחמה" בהשראת "הכינה נחמה", "הביצה שהתחפשה", מנת "הצב של אורן" ואפילו לקינוח "התותים של אריה" בהשראת הסיפור "האריה שאהב תות".

התותים של אריה. צילום: לינה מיארה

 

קבוצת "קפה גן סיפור" משלבת את שלושת המרכיבים בשמה: קפה, גן וסיפור. הרשת ממקמת את סניפיה בפארקים וגני סיפור ברחבי הארץ. הבחירה בפארקים אינה מקרית ומהווה מרכיב חשוב בקונספט הייחודי של הקבוצה השאוב מעולם סיפורי הילדים. גם עיצוב המסעדה מדבר בשפתם של הילדים ומותאם לצרכיהם. למשל, עוצב כיור נמוך וישורתי ילדים בגובה מיוחד ללקוחות הקטנים. בהיבט הקולינרי, מספק בית הקפה חוויה עשירה ומלאת טעמים בעזרת מנות לא שגרתיות, צורת הגשה מוקפדת וחומרי גלם המיובאים מעולם הגורמה.

קונספט ייחודי להורים וילדים. צילום: לינה מיארה

 

"כחלק מתפיסתנו לפתוח נקודות קולינריות ייחודיות במגוון גנים, אנו נרגשים לפתוח מסעדה כשרה למהדרין באחד הפארקים המרהיבים בעיר בירתנו, ירושלים", מסכם ברנרדו בלחוביץ, המסעדן שעומד מאחורי הקונספט הייחודי. לנו הוא גילה כי בקרוב יושק סניף כשר נוסף, הפעם בפארק באשדוד, כך שיש למה לצפות.