ערב טוב לממשלת ישראל. שרת המשפטים, בשבוע שעבר יצאה ממשרדך חוות דעת שמשמעותה היא חיסול ערוץ 20. אנחנו אוהבים אותך, באמת, מוכנים אפילו להחליק לך על הנימוס המופלג שהפגנת כלפי בית המשפט העליון ומול דינה זילבר. אנחנו גם יודעים שאת חתומה על הישג אחד או שניים. באמת מעריכים.

אבל יש עוד משהו שאת חתומה עליו, חוק ישראל היום, זוכרת? הצעת חוק שאת הגשת. על התאגיד נלחמת? באבו אבוה נלחמת. את באמת רוצה שהמשרד שלך יסגור אותנו? זו המורשת?

וערב טוב גם לך אדוני ראש הממשלה, אין לי שום כוונה להפסיק ולהלחם במסע הציד שלדעתי מתנהל כדי להפיל את ממשלת הימין ואני גם מוכן להמשיך לשלם את המחיר שאני משלם על המאבק. את הנקמנות, המוסרנות והטהרנות אני אשאיר לחבריו החדשים של אלדד יניב.

אבל ראבק, נלחמת כאריה לסכל את חיסול ישראל היום, ומה אנחנו? עז? וזה לא שאנחנו מבקשים הרבה, רק שתסירו את הרגולציה הקומוניסטית שרודפת את הערוץ הקטן והנחמד שלנו בצורה חסרת תקדים וסלקטיבית ורק במטרה להביא לסגירה שלו. זה יכול להיות בחקיקה, בהחלטה, בכנסת בממשלה לא ממש משנה לנו, השנה היא 2017 והזמן של פיקוח ממשלתי על כלי תקשורת עבר כבר במאה שעברה. ערוץ 20 הוא לא ערוץ ציבורי שחי על מאות מיליונים של משלמי מיסים, אנחנו ערוץ פרטי מכסף פרטי שנאבק בשוק אכזרי.

אנחנו לא מבקשים תספורות כמו ערוץ 10 שלו עזרת, אנחנו לא מתחמקים מחובות, רק תנו לנו לעבוד. אנחנו רק רוצים להמשיך לעשות טלוויזיה ישראלית ופטריוטית. אדוני ראש הממשלה הערב שוב התחייבת לשמור על ערוץ 20 חי. הגיע הזמן לעבור ממילים למעשים.

הפטריוטים

הפטריוטים