אפקט המצלמה. גלקסי S9

הטלפון הסלולרי הקטן המונח בהישג ידינו הפך למשמעותי עד כדי כך שאיכותו של הטלפון אינה מוטלת בספק. זאת משום שהטלפון הנייד אינו רק מכשיר קשר, אלא גם מחשב, מצלמה, מנהל הודעות ואפילו נגן מוזיקה. כשעל המכשיר הקטן מוטלים פעולות רבות כל כך, יש צורך לשמור על ביצועים גבוהים ורזולוציה טובה, וכאן בדיוק נכנס הגלקסי S9/S9+  לתמונה. מי שבוחר בגלקסי החדש יודע שמדובר בטלפו איכותי שיוכל לשמש למשך שנים רבות.

אפקט המצלמה

הגלקסי החדש באתר סמסונג גלקסי S9 מתהדר במצלמה איכותית. המיוחד במצלמה הזאת הוא שהיא כוללת שתי עדשות צמצם המאפשרות לצלם תמונות באיכות גבוהה באור וגם בחושך. כך, מצב צמצם F1.5 מותאם לצילום תמונות בחושך, והוא מסוגל לאתר נקודת אור קטנה גם בפינה החשוכה ביותר. מצב צמצם F2.4 מאפשר לכם להפיק תמונה חדה וברורה גם ביום שטוף שמש, כך שאפשר לקחת את המכשיר לבילוי בחוף הים ולהעלות תמונות איכותיות ישר לעמוד הפייסבוק. כמו כן, בזכות פיצ'ר ההילוך האיטי של המצלמה, תוכלו לצלם תמונות במהירות של 960 פריימים לשנייה ולהרגיש במאים אמתיים. ולבסוף, המצלמה הראשית מצלמת באיכות של 12 מגה פיקסל.

גם למסך יש מה להגיד בעניין

המסך הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר של המכשיר, מכיוון שהוא מאפשר לנו לתקשר באמצעות פקודות ולדרוש מהגלקסי שלנו להציג לנו סרטון או לשלוח מייל לחבר. המסך של גלקסי S9/S9+  הוא מבין האיכותיים ביותר. מדובר במסך בגודל 5.8 אינץ' מסוג 6.2″ Quad HD+ Super AMOLED המסוגל להציג תכנים ברזולוציה גבוהה של 2960×1440. מסך זה חסין מפני קרניה של השמש, ולכן ניתן לצפות בתכנים בקלות גם אם נמצאים בחוץ, תחת קרניה המסנוורות של השמש. נוסף על כך, המסך מוגן על ידי זכוכית גורילה גלאס 5 המאפשרת להגן על המכשיר שלכם מפני שריטות ופגיעות קלות. עם זאת, מומלץ לרכוש מגן למסך כדי לשמור עליו מפני טלטלות חזקות אשר עלולות להביא אתכם למעבדה לתיקון מכשירים.

אפקט הסאונד

אם קניתם מכשיר גלקסי S9/S9+  כדי להאזין למוזיקה כל עוד אתם נוסעים ברכבת לעבודה, עשיתם את הבחירה הנכונה. המכשיר כולל חיבור טוב לאוזניות ורמקולים איכותיים המפיקים צלילים ללא תקלות. נוסף על כך, באמצעות הפיצ'ר המובנה Dolby Atmos ניתן לאזן את צלילי המכשיר.

מה עוד במפרט?

מבחינת ביצועים, המכשיר כולל מעבד בעל שמונה ליבות, כאשר 4 ליבות פועלות בתדר של 2.9 ג'יגה הרץ, וה-4 האחרות בתדר של 1.9 ג'יגה הרץ. המכשיר כולל גם מאיץ גרפי מסוג ARM Mali-G72 MP18 וזיכרון עבודה מהיר של 4 ג'יגה בייט. סוללת המכשיר בעלת קיבולת של 3000mAh, ולאוהבי העיצוב שבינינו, המכשיר מגיע בצבעים אפור, סגול-לילך או שחור.

לסיכום, הגלקסי החדש מתאים לכל סוגי המשתמשים – לאלה האוהבים לצלם כל רגע בחייהם, למשתמשים אשר אינם יכולים להעביר את היום מבלי לשמוע מוזיקה וגם למשתמשים שעבורם המכשיר מיועד לעבודה שגרתית.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20