תביעת לשון הרע נגד העיתונאיות אושרת קוטלר ונרי ליבנה:  ב- ynet דווח אתמול (רביעי) כי נשיא שידורי קשת לשעבר אלכס גלעדי תובע את העיתונאיות על סך שני מיליון שקלים בגין לשון הרע.

כזכור, במהלך נובמבר פרש גלעדי מתפקידו על רקע טענות מצד קוטלר וליבנה ונשים אחרות כי הטריד אותן מינית. בכתב התביעה כפי שפורסם ב- ynet  נכתב: "במודע או שלא במודע, חברו קוטלר וליבנה יחדיו ובכוחות משותפים הפכו את חייו של התובע מקצה לקצה והסבו לו נזקים כבדים, חלקם בלתי ניתנים לתיקון. השתיים פרסמו דברי לשון הרע מזעזעים על אודות גלעדי, לעיתים ביצעו מניפולציה של המציאות, ייחסו לו בפומבי ביצוע עבירות מין והתנהלות מכוערת והציגו אותו בציבור כעבריין מין סדרתי, כרמאי וכאדם שלילי".

אלכס גלעדי.נשיא קשת. צילום מסך
אלכס גלעדי.נשיא קשת  לשעבר. צילום מסך

אושרת קוטלר כתבה בעמוד הפייסבוק שלה בתגובה להגשת התביעה: "המון דברים יש לי לומר בתגובה לתביעה המופרכת הזאת, רובם יאמרו בבית המשפט כנראה, אבל כבר עכשיו חשוב לי להדגיש: כל מה שאמרתי על אלכס גלעדי אמת הוא".

"לא הכרתי אישית את נרי ליבנה", כתבה קוטלר, "וודאי שלא חברתי אליה בשום צורה ואופן כדי להכפיש שום אדם".

"מצער מאוד שגלעדי בחר לתבוע במקום להתנצל, כפי שראוי היה לעשות. אבל אם ביקש מלחמה הוא יקבל מלחמה ואין לי צל של ספק מי ינצח במאבק הזה", הוסיפה.

 

נרי ליבנה כתבה בעמוד הפייסבוק שלה בתגובה: "עומדת מאחורי כל מילה שכתבתי או אמרתי בעניין אלכס גלעדי שבעצמו אישר את נכונות העובדות בסיפור שהעליתי".

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20