הצטיין. הקפטן אליניב ברדה. פלאש 90
אליניב ברדה. פלאש 90

 

מצבו של אליניב ברדה טוב, והוא בהכרה מלאה, מתקשר באופן מלא ונמצא כרגע בבירור בבית החולים "סורוקה". במהלך אימון הבוקר, איבד ברדה את הכרתו לאחר שכדור שנבעט פגע בו בבית החזה. הוזעקה למקום ניידת טיפול נמרץ וביחד עם הצוות הרפואי של הקבוצה בוצעה החייאה קצרה והשחקן שב להכרה לאחר זמן קצר. כאמור, ברדה בהכרה מלאה, מתקשר, ונמצא בבדיקות בבית החולים.

על מנת לשלול כל חשש החליט הצוות הרפואי בבית החולים לבצע אבחון נוסף. האבחון בוצע באמצעות צנתור אבחנתי שאישר כי אין כל נזק ומצבו של ברדה תקין.

פראמדיק מד"א גיא שדה שטיפל בשחקן הכדורגל סיפר: "היינו קרובים מאוד למקום האירוע כשקיבלנו את הקריאה, ובתוך דקות בודדות הגענו למגרש. ראינו גבר כבן 35 מחוסר הכרה כשהוא מטופל ע"י צוות רפואי שנכח במקום. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שבמהלכו הוא חזר להכרה מלאה, ופינינו אותו לבי"ח תוך המשך טיפול רפואי כשהוא מתקשר איתנו".

שרת התרבות והספורט מירי רגב הנמצאת בסיור עבודה בצפון, שוחחה לפני עם אדווה ברדה, רעייתו של השחקן, התעדכנה במצבו ואיחלה לו בריאות איתנה: "אני מאחלת לאליניב בריאות והחלמה מהירה. אני פה בעבורכם 24/7 בכל עניין. אני אוהבת את אליניב וכולנו רוצים לראות את אותו בחזרה במגרשים ובע"ה כמה שיותר מהר".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם