בני בן זקן. צילום: בית"ר ירושלים
שיחת נזיפה: בני בן זקן. צילום: בית"ר ירושלים

היכולת החלשה של בית״ר ירושלים וניהול המשחק של בני בן זקן, גרמו לפגיעה גדולה במעמדו של המאמן הצעיר. הקריאות של האוהדים לעבר המאמן להתפטר במהלך המשחק וגם בסיומו רק הוסיפו לאכזבה הרבה שיש מבן זקן. אלי טביב הבעלים ואלי אוחנה מחזיק זכויות הניהול לא מרוצים בכלל מהיכולת של הקבוצה תחת הדרכתו של בן זקן אבל במקביל לא מתכוונים לפטר אותו כעת.

ההצעה נכון לעכשיו היא לקיים שיחה עם בן זקן ולקבל ממנו תשובות ליכולת החלשה של הקבוצה, לניהול המשחק שלו ולסגנון ההגנתי. אלי טביב אמר בסיום המשחק אתמול כי חלק גדול מההחלטות בנוגע להרכב היו של המאמן וניהול המשחק היה של המאמן כולל החילופים אותם הגדירו ראשי המועדון כמוזרים.

העובדה שבית״ר ירושלים החליפה כבר העונה שלושה מאמנים לא תמנע מראשי המועדון לפטר את את בן זקן אם לא יהיה שינוי ביכולת הקבוצה. טביב ואוחנה היו מרוצים מהתיקו אבל מאוכזבים מאוד מהדרך בה שיחקה הקבוצה והעבירו ביקורת קשה על הצבת השחקנים בעמדות מוזרות כמו קלטינס באגף והכנסתו של דילמוני כאשר הקבוצה היתה בפיגור.

ההרכב האכזבה מבן זקן היא לא רק בהרכב ובניהול המשחק אלא גם מהעובדה שלא רואים טביעת אצבע של המאמן.

בן זקן יקבל אשראי ולא יפוטר אבל במועדון יבהירו לו בשיחה, ככל הנראה היום, כי אם הקבוצה לא תשחק כדורגל חיובי ותגרום לאוהדים להיות מרוצים מהיכולת, בן זקן יפוטר בלי קשר לתוצאות.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20