מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה, חסן נסראללה, נמצא בימים אלה במעצר בשל מעילות ענק בכספי הארגון. כך על פי דיווח באתר האינטרנט של עיתון 'אל ווטן' הסורי.

מסתבך? חסן נסראללה. צילום: רויטרס

 

על פי הדיווח, מקור מודיעני בלבנון מסר ל'אל ווטן אונליין' כי נסראללה נמצא בימים אלו במעצר בית של כוחות הכפופים לאיראן וכי הוא מקבל טיפול רפואי במקום.

כזכור, אחרי הדיווחים בסוף השבוע שעבר על כך שחסן נסראללה הובהל לבית החולים בעקבות אירוע בליבו, הכחיש הטרוריסט הבכיר את הסיפור וטען: "השמועות הם חלק מהלוחמה הפסיכולוגית של ישראל".

נמצא לקראת נפילה? נסראללה. צילום: פלאש 90

 

עוד נכתב באתר כי הכוחות האיראניים מפעילים לחץ על נסראללה במטרה שיסביר היעלמותם של עשרות מיליוני דולרים מחשבונות חיזבאללה שאיראן מממנת. על פי החשד, נסראללה ומקורביו מעלו בכספים והשתמשו בהם לצרכיהם האישיים.

על פי הדיווח, העובדה שנסראללה ממעיט בהופעותיו התקשורתיות קשורות בין היתר גם למעילות הכספיות. מאז החל מבצע 'מגן צפוני' השתתק ונעלם לחלוטין, מה שגרם בין היתר לסדרת ציוצים לועגים גם מצד דובר צה"ל בערבית נגד מנהיג ארגון הטרור.

בחודש שעבר נעים קאסם, סגנו של מזכ"ל חיזבאללה התראיין לתקשורת האיראנית ושלח מסרים מאיימים לישראל: "אין נקודה בישראל שלא חשופה לטילים של חיזבאללה".

הפך לבדיחה: דובר צה"ל בערבית לועג לנסראללה

 

 

אלון מליק

אלון מליק