פרשני הספורט ביקרו את ניצחונה של מכבי תל-אביב 3:2 על בני סכנין במסגרת חצי גמר גביע המדינה. עיקר הביקורת הייתה נגד שערו של חלוץ מכבי תל-אביב טל בן חיים שהמשיך לשחק והוביל את מכבי לשער שוויון עם שער של ברק יצחקי לאחר שעלי עותמאן, שחקן בני סכנין, שנפצע וסימן שהוא זקוק לטיפול רפואי. צריך לומר את האמת, זה היה מהלך לא ראוי.

אבל יש עוד אמת שצריך לומר: יוסי אבוקסיס, מאמנה של סכנין, לא מפסיק לתקוף את מכבי תל-אביב ואף טען שמעולם לא ראה דבר כזה. כנראה הוא שכח שב-2006 כשחקן בהפועל תל-אביב הוא לא עצר את המשחק נגד מ.ס אשדוד כאשר שחקן נפצע והוא המשיך בשלו לכיוון השער ואף אמר בתגובה למקרה ההוא: "אני המצאתי את ההצגות על הדשא לפני עשר שנים, מליחי רץ כמו גדול כשהקמתי אותו".

זה אותו אבוקסיס שלא מפסיק להאשים את מכבי תל-אביב שהדיחה את קבוצתו מחצי הגמר. שער היתרון של בני סכנין הובקע בנבדל ברור, שלושה שחקנים היו בנבדל והשער אושר כחוקי.

מישהו ממכבי או כל פרשן אחר אמר שסכנין קיבלה שער במתנה? מישהו אמר שהם גנבו את המשחק? אף אחד לא מתייחס לזה. סכנין נלחמה נגד מכבי אבל לא הצליחה להגיע לרמת הכדורגל שלה ולכן היא הפסידה.

 

13055312_575858989261811_3063580100598085495_n
שער מנבדל שלא זכה לביקורת. צילום מסך: ערוץ הספורט

 

לאחר שני הגולים המפוקפקים של שתי הקבוצות, על אף שסכנין עלתה בשער נהדר ליתרון 1:2, מכבי חזרה ובגדול וניצחה במהפך משערים של זהבי (פנדל מוצדק) וטל בן חיים שכבש את שער הניצחון.

רק תזכורת: בית"ר ירושלים, תחת הדרכתו של יובל נעים, הבקיעה שער שוויון בזמן פציעות נגד מכבי כשנוסא איגיבור שכב על הדשא. את בית"ר ירושלים לא עניין שאיגיבור שוכב על הרצפה. מישהו אחר-כך עשה עליהום בעניין? לא. כי זה נוח ליפול על מכבי. קשה להם לקבל שמכבי היא הקבוצה הטובה בליגה כשרק הפועל באר-שבע יכולה לה.

בכדורגל לא כולם צדיקים, לא הכל ורוד ולא הכל הולך לפי הספר. השערים של ברק יצחקי ופיראס מוגרבי לא היו מוצדקים, אבל נדמה שאחרי משחק כדורגל מצוין עם שערים יפים, כל מה שזוכרים הוא הוצאת חוץ קטנה. חבל.

20 News

20 News