שחקני בית"ר. צילום: ליאת אברושמי, בית"ר ירושלים

הפועל כפר סבא מצמרת הליגה הלאומית תארח הערב (ג', 19:00), את בית״ר ירושלים במסגרת של רבע גמר גביע המדינה. משחק הגומלין ייערך בטדי. פעם אחת בהיסטוריה זכתה בית"ר ירושלים בדאבל. זה היה ב-13 במאי 2008 כאשר מי שהיה חתום על הזכייה הכפולה באליפות ובגביע המדינה, היה המאמן יצחק שום. בית״ר ירושלים מדורגת במקום השלישי בטבלת ליגת העל, מרחק שתי נקודות בלבד מהמקום הראשון והיא מכוונת לזכייה בדאבל. אלי טביב רוצה לשחזר את העונה ההיסטורית של המועדון לפני כמעט עשור.

מי שחולם למנוע מבית״ר ירושלים את חלום הדאבל הוא לא אחר מיצחק שום. מאמן בית״ר ירושלים בעונת הדאבל, משמש היום כבעלים של הפועל כפר סבא, שום אמור לעמוד הערב על הקווים במפגש הראשון בכפר סבא.

אחרי הניצחון הגדול על מכבי חיפה, בית״ר ירושלים תגיע לכפר סבא במטרה לנצח ולסגור את הסיפור כבר במשחק הראשון. העובדה שמדובר בשני מפגשים בכל מקרה, מורידה את הלחץ בבית וגן ומאפשרת לבני בן זקן ואלי טביב לאפשר לכמה שחקנים מנוחה. מרסל הייסטר ואופיר קריאף לא יהיו בסגל בגלל מתיחה, יש כוונה לתת לאיתי שכטר מנוחה ולפתוח על הספסל ולשחק עם ז'אורז'יניו כחלוץ, שכטר דורש לשחק בהרכב וההחלטה כמו תמיד תהיה של הבעלים הנמצא במיאמי. בני בן זקן אמר לקראת המשחק: "כפר סבא קבוצה טובה, ראינו כמה קשה היה לנו נגד ראשון לציון ומרמורק ואם לא נבוא מוכנים, נצטער על זה".

הפועל כפר סבא תגיע למשחק אחרי 4 משחקי ליגה ללא ניצחון ובעיות כספיות שמנעו בינתיים מהבעלים שום להעביר את המאמן החדש ריימונדס ז'וטאוטאס בבקרת התקציבים. אם הבעלים לא יצליח עד הערב להפקיד ערבויות בבקרה לחוזה החדש של המאמן, הוא יהיה על הקווים מול בית״ר.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20