ראש עיריית בית שמש היוצא, משה אבוטבול, ביום הבחירות צילום: יעקב לדרמן, פלאש 90

 

ראש עיריית בית שמש היוצא, משה אבוטבול, התקשר לברך את ד"ר עליזה בלוך, ראש העיר הנכנסת. אבוטבול איחל לה הצלחה בתפקידה ואמר שיפגשו בימים הקרובים לחפיפה מסודרת. בלוך מצידה הודתה לו על עשר שנות כהונתו, איחלה לו הצלחה ואמרה כי היא מצפה לפגישתם.

כזכור, בתום מערכת בחירות מותחת ומירוץ צמוד, הלילה התברר כי בהפרש של 533 קולות שהתווספו עם ספירת המעטפות הכפולות, בלוך תחליף את אבוטבול בתפקידו לאחר עשור כראש עיריית בית שמש.

באגרת שכתב היום לתושבים הודה אבוטבול לתומכיו, למשפחתו וסיפר כי הוא שוקל פרישה מהחיים הציבוריים. "אני אישית לאחר שנים רבות, שוקל לפרוש בתקופה הקרובה מהעשייה העירונית, ובעז"ה אקדם דברים שתמיד אהבתי בתחום החינוך והחברה בהם עסקתי בעבר", כתב.

אבוטבול הודה לרבנים שנתנו בו אמון לאורך השנים, לתנועת ש"ס ולעומד בראשה השר אריה דרעי. עוד הודה אבוטבול לעובדי העירייה: "עזרתם לי מאוד לבצע את השליחות הגדולה, וכל הצלחותיי שלכם הם, אני פשוט אוהב אתכם הייתם לי כאחים טובים ומסורים".

לחברי המועצה המליץ ראש העיר היוצא להצטרף לקואליציה בראשותה של בלוך. "אזכור אתכם תמיד, היינו חברים ואת ההתרגשות שלי בהגשת הרשימות שפיניתם את המקום הראשון למעני לא אשכח לעד. אני כחבר ממליץ לכם להצטרף לקואליציה הבאה ולהמשיך לפעול לתושבים".

ראש עיריית בית שמש הנכנסת, עליזה בלוך. צילום: יעקב לדרמן, פלאש 90

"ולכם תושבי העיר היקרים אני כותב ודומע ומלא רגש בכתיבה זו. אני אוהב את כולכם, גם את מי שתמך בי וגם את אלה שלא, כי כולכם אנשים טובים ויקרים מאוד, ובלעדיכם העיר לא היתה מתקדמת, אין לי בלבי על איש כלום, כי תמיד חונכתי מאבי ז"ל ש'לא מגיע לך כלום ולא חייבים לך דבר'", כתב אבוטבול.

"לכן מוצא אני דווקא בשעות אלו לבקש מכם סליחה מכל מי שחלילה פגעתי בו הן באמירה או בחוסר התאמצות לבקשתו, קוצר הזמן לא הותיר לי לעשות הכל, וה' יעזור הלאה, ואם פעלתי בדרך מסוימת שציערה משהו על כך אבקש את סליחתכם, אנא תקבלו זאת בהבנה ובאהבה". בסוף דבריו הבטיח: "אעמוד תמיד לצדכם רעים אהובים".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20