אזריה ואחותו אתי. צילום: פייסבוק

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעקבות החלטת ועדת השחרורים הצבאית (הוועדה לעיון בעונש) שהורתה היום (ב') כי לוחם כפיר אלאור אזריה שירה במחבל מנוטרל בתל רומידה בחברון במרץ 2016 – ישוחרר בתום ריצוי שני שלישים מתקופת מאסרו, פרסמה אחותו של אזריה, אתי, פוסט זועם על העובדה כי המשפחה שמעה על ההחלטה דרך התקשורת וכן על ההחלטה עצמה.

"שוב המשפחה שלי ואלאור בעצמו, תוך כדי ביקור, מקבלים את התשובה של וועדת החצי דרך התקשורת", כתבה אזריה בחשבון הפייסבוק שלה, "יש לי מילה אחת לעניין הזה – ביזיון!". עוד הוסיפה אזריה וכתבה: "איך קורה דבר כזה ששוב התקשורת יודעת שוב לפני המשפחה? לפני אלאור? לפני עורכי הדין שלנו? זה קרה כבר בתשובת הנשיא וזה קורה שוב עכשיו! אני שואלת למה? כמה עוד לרמוס אותנו? כמה עוד לשבור לנו את הלב?".

בהמשך תיארה אזריה את השתלשלות העניינים לאחרונה: "נעשה סדר קטן. ביום רביעי ה-14.3.18 בוועדת החצי, אלאורי הגיש בקשה לקצר לו את העונש בחצי. ישבתי בדיון ושמעתי כל מילה של הפרקליטות שמסרבת לקצר לו את העונש בחצי, מכיוון שפגע בקדושת החיים של מחבל! של מי שבא להרוג אותנו ולא ממש חושב על קדושת החיים של החיילים שלנו ושל אזרחים יהודים תמימים! לפרקליטות הצבאית לא היה טיעון אחד שיכול לגרום להם שלא לקצר את עונשו של אחי ובכל זאת בחרו שלא לקצר! בניסיון של המערכת להתייפייף, הם סירבו לחצי אבל את הקיצור של השליש (ואזכיר לכולם שהשליש ניתן לאלאור בעקבות התנהגות טובה בלבד במהלך כל התקופה שהוא עצור!) אני פשוט מזועזעת!"