"אני מבין את המצוקה האישית של נתניהו, אבל עם כל ההתחשבות והאהבה שלי אליו ארץ ישראל בסכנה ואי אפשר לסכן את שלטון הימין בשביל אף אדם, עתיר זכויות ככל שיהיה", כותב הערב חבר הכנסת אורן חזן ומי שהיה עד לפני זמן קצר 'בליכוד'. זאת לאחר הודעת היועמ"ש לממשלה אביחי מנדלבליט לראש הממשלה על החלטתו לשקול להעמידו לדין בכפוף לשימוע בתיקים 1000,2000 ו-4000.

"לכן", אומר ראש מפלגת 'צומת', "אני קורא לרה"מ נתניהו, אל תסכן את שלטון הימין, תודיע עכשיו בקולך כי עקב פרסום האשמות, עם בחירתך תמנה לעצמך מ"מ מהימין, וברגע שיוגש כתב האישום, צא לנבצרות ותן לשלטון הימין להמשיך להוביל את המדינה. בכך ידידי רה"מ, תקדים תרופה למכה ותוריד את הלחץ ברמה העניינית.

עם כל האהבה שלי לרה"מ נתניהו, ארץ ישראל בסכנה ואסור לנו לסכן את שילטון הימין בשביל אף אדם, עתיר זכויות ככל שיהיה.צפו. שתפו.

Posted by ‎אורן חזן – Oren Hazan‎ on Thursday, February 28, 2019

 

"חשוב לומר כי כבר לפני למעלה משנה, עוד כח"כ מהשורה בליכוד ולא כיו"ר 'צומת', פלגת הצעירים של הימין המתמודדת היום בבחירות לכנסת, קראתי לראש הממשלה לצאת לנבצרות. לצערי במקום להתייחס לעניין עצמו ולהצטרף באומץ לקריאתי, בחרו שרי הממשלה וחברי הכנסת לתקוף ולהסית נגדי. הם העדיפו להמשיך את 'שתיקת הכבשים' ובשתיקתם הביאו למצב הנוכחי בו רגע לפני בחירות מוגש כתב אישום חמור וחסר תקדים כנגד יו"ר הליכוד ובעצם נגד הימין כולו.

"אין ספק כי עכשיו מערכת הבחירות תהיה על האשמות כנגד העומד בראש גוש הימין, קריאות "המושחתים נמאסתם" ישובו והשמאל הבזוי בראשות גנץ ינצל זאת ויעלה לשלטון כפי שעשה ב-92 – ועל כך ההיסטוריה לא תסלח! לצערי לא רק רה"מ בבעיה, אלא הימין בבעיה ומדינת ישראל כולה בבעיה. בדיוק מסיבה זאת, דווקא כעת כשראש הממשלה עצמו הוא שנמצא בצומת והימין דחוק לפינה.

"הקמתי מחדש את מפלגת 'צומת', מפלגת צעירים שבטוב וברע תמיד תהיה בימין ותאמר את האמת, גם כשלא נעים לשמוע אותה. זה הזמן לבחור במפלגה נקייה, עם רוח חדשה שתמשיך לומר את האמת ותדאג באמת לציבור הצעירים, החיילים, הקשישים, הנזקקים והנכים בלי אישומים על הראש".

הליכוד על החלטת היועמ"ש: "רדיפה פוליטית"

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20