אבי לוי. צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל
אבי לוי. צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל

 

אבי לוי מונה לסמנכ״ל חטיבת הלוגיסטיקה והתחרויות בהתאחדות לכדורגל, כפי שפורסם לפני חודשיים באתר ערוץ 20. לוי, מהעובדים הוותיקים והמוערכים בהתאחדות, שימש כראש אגף הליגות החובבניות, לפני שנים אחדות הוא קיבל בנוסף את תפקיד ראש אגף הנוער. ללוי היו כמה הצעות מפתות בתחום הספורט אולם לוי בחר להיענות לבקשת יו״ר ההתאחדות לכדורגל ולא לעזוב.

עיני מעריך מאוד את אבי לוי שמשמש גם כמשקיף באופ״א במשחקים בינלאומיים, ולמרות כמה הצעות שקיבל לאחרונה, לוי החליט להישאר בהתאחדות ולתרום מיכולתו וניסיונו בתחום. הנהלת ההתאחדות לכדורגל אישרה את המינוי על פי בקשתו של עיני. גורמים מסוימים ניסו לחבל במינוי אולם ההערכה הרבה שלוי נהנה ממנה מעיני ומראשי הקבוצות בכדורגל הישראלי באה לביטוי בהנהלת ההתאחדות לכדורגל אתמול (ד') שהצביעו בעד המינוי.

בנוסף, הנהלת ההתאחדות לכדורגל הצביעה בעד מינויו של השופט הצעיר יגאל פריד לשופט בינלאומי במקום אלון יפת. יפת, מהשופטים הבכירים והמוערכים שיש בכדורגל הישראלי, סיים היום את פעילותו כשופט בינלאומי בגלל גילו (45), בהתאם לתקנון פיפ״א. לפני ההצבעה בהנהלת ההתאחדות הייתה דרמה מאחורי הקלעים במהלכה ניסו גורמים בתקשורת להפעיל לחצים כבדים, חלקם באיומים מרומזים להתנגד לכל ההצעות שעיני יביא להצבעה בנוגע לאיגוד השופטים, בסופו של דבר, התמיכה של אבי לוזון ושטרן חלובה עם אנשיהם, גרמה לאישור כל ההצעות שעיני הביא להצבעה כאשר בודדים בלבד התנגדו להצעות שהועלו בנוגע לאיגוד השופטים.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20