אביה של הדוגמנית בר רפאלי, רפי רפאלי, הורשע היום (א') באיומים על סגן ראש עיריית הוד השרון לשעבר יואב רוזן.

התביעה ביקשה לגזור על רפאלי שישה חודשי מאסר שיבוצעו כעבודות שירות וכן מאסר על תנאי, פיצוי למתלונן וקנס כספי. אולם בית משפט השלום בכפר סבא גזר עליו שלושה חודשי מאסר על תנאי בלבד.

לפי כתב האישום, בתקרית שאירעה בחודש אוגוסט 2016, רפאלי "צפר למתלונן בחוזקה עוד בטרם פנה, עת עמד ברמזור אדום. בהמשך נסע המתלונן באיטיות שלא הניחה את דעתו של הנאשם, ובהמשך אף ניסה הנאשם לעקוף את המתלונן ברכבו מצד ימין. כאשר החל המתלונן לחנות את רכבו, עקף אותו הנאשם, עצר את רכבו ליד רכבו של המתלונן, ואיים עליו בפגיעה שלא כדין בגופו באומרו 'ז***, הבת שלך, ז***' (שלוש פעמים), ובהמשך 'אני אחסל אותך', והכל בכוונה להפחידו או להקניטו".

רפאלי הכחיש באמצעות עורך דינו שרון נהרי את המיוחס לו וטען כי שהה באותה העת בביתו עם צוות צילום, אולם השופט אביב שרון דחה את טענותיו ואמר כי "איכון הטלפון הסלולרי של רפאלי הצביע על כך שבעת הרלוונטית הוא שהה קרוב לזירת האירוע והאליבי שמסר הופרך. מהעדות עלה כי רפאלי קילל את רוזן ואיים עליו תוך שנסע ברכבו באופן פרוע".

"הופתעתי. אני מאוכזב מאוד מאוד כי זה לא הייתי אני", אמר רפאלי לתקשורת לאחר הדיון והודיע כי יערער לבית המשפט המחוזי. "אין לי בעיה שאם הייתי עושה טעות ואומר לו משהו אז לומר 'אני מתנצל, הייתי מרוגז באותו הרגע'. זה פשוט לא הייתי אני. המשטרה נגדי".

"בית המשפט ביקר את המשטרה", הוסיף עו"ד נהרי. "הכרעת הדין שניתנה היום היא כתב אישום נגד המשטרה על מחדלי חקירה, על שיבוש חקירה, על הפצת סרטון לפני שרפי נחקר, על אכיפה בררנית".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20